אודות האתר

ברוך הבא לאתר Gozlan.eu, אתר צפייה ישירה בו תוכל למצוא סרטים לצפייה ישירה וכמו כן סדרות לצפייה ישירה בקלות. אתר זה פותח ונבנה תוך כדי ההתחשבות בצורך שלך – הגולש. על כן, עיצוב האתר הוא מינימליסטי ונקי על מנת לצמצם את הקושי ואת זמן החיפוש אחר התוכן שהינך חפץ לצפות בו.
בנוסף, באתר ישנם מספר כלים אשר יעזרו לך בחיפושך. במידה והינך חובב סרטי קומדיה או סרטי פעולה תוכל למקד את חיפושך ולמצוא סרטים בז'אנרים אלה בלבד. באתר קיימת אפשרות נוספת למיקוד החיפוש והיא הצגת כל הסרטים אשר יצאו בשנה הספציפית שבחרת. באם הינך כבר יודע באיזה סרט ברצונך לצפות תוכל להקליד את שמו ישירות בתיבת החיפוש.

ב-Gozlan.eu אנו משתדלים לספק את התכנים באיכות הכי טובה אשר זמינה ברשת באותו הרגע ולהוסיף מספר שרתי צפייה ישירה כדי שתוכל לבחור את האחד הנוח ביותר לך. עם זאת, רצוי להדגיש כי כל התכנים אשר מועלים לאתר הינם בעלי תרגום עברי מובנה.
באתר ישנה מערכת דירוג אשר נותנת אפשרות לדווח לשאר הגולשים ולצוות האתר האם הקישור שנוסף לאתר תקין. בעזרת מערכת זאת צוות האתר יוכל לתקן במהירות האפשרית את השרתים אשר דירוגם נמוך ולהעלות את איכות התכנים באתר.

שים לב כי אתרי צפייה ישירה רבים ברשת הם בעצם אתרי הונאה שינסו לקחת כסף על הצפייה ולבסוף לא יספקו את התוכן הנדרש, אנו מבטיחים כי באתרנו תמצא תוכן אמיתי בלבד ללא טריקים ובעיות ובנוסף, כולו בחינם לגמרי! ללא התניות, הגבלות ושאר הדברים אשר פוגעים בגולש.

כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון "Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו.
המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר Gozlan.eu